ROWENTA beauty

Niesamowita objętość włosów przez cały dzień!

Światowa innowacja – VOLUMIZER Podnosi włos od nasady zobacz więcej

Wszystkie gwiazdy i magazyny mody twierdzą zgodnie: objętość to obecnie najgorętszy trend w stylizacji włosów! Niestety, według badań1, brak objętości jest największym problemem urodowym, z jakim mierzą się Europejki: prawie jedna czwarta ankietowanych skarży się, że ich włosom brakuje kształtu. Problem ten najczęściej dokucza kobietom z cienkimi włosami – najpopularniejszym typem włosów w Europie.


Aby czuć się pięknie i zachować pewność siebie, dzisiejsze kobiety chcą mieć idealne włosy w każdych okolicznościach. Nie mogą jednak spędzać godziny w łazience codziennie rano. Dzięki Volum'24 Respectissim, każda kobieta łatwo osiągnie pożądaną objętość włosów – od nasady aż po same końce.Niesamowita objętość

Długotrwały efekt

Niesamowita objętość,
która utrzymuje się
cały dzień.
Udowodniona skuteczność2.

Błyskawiczny rezultat

Zwiększona
objętość włosów
w rekordowo krótkim
czasie.

Dbałość o włosy

W 170°C włosy są mniej zniszczone, odporne
na łamanie i bardziej
jedwabiste w dotyku.

Spraye, pianki, odżywki: na rynku nie brak produktów kosmetycznych stworzonych, aby zwiększyć objętość cienkich włosów. Niestety – efekt ich działania trwa bardzo krótko. To samo dotyczy urządzeń. Żaden z dotychczasowych sprzętów do pielęgnacji włosów nie jest prostym i skutecznym remedium na płaską fryzurę. Właśnie dlatego Rowenta®, która nieustannie tworzy nowe produkty, aby poprawić samopoczucie swoich klientek, postanowiła zaoferować rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które szukają większej objętości.
1 Badanie 132.465 osób przeprowadzone we Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii w 2005 roku.

2 Badanie panelowe 50 kobiet z cienkimi włosami przeprowadzone we Francji, w listopadzie 2012.